YoW


Youth of Willebroek

Over ons

Wij zijn YoW vzw, een vereniging opgericht door jongeren voor jongeren.


Het is ons doel de Willebroekse jongeren een duwtje in de rug te geven door hen optimaal te ondersteunen op vlak van educatie en welzijn. Wij geloven erin dat Willebroek beschikt over een schat aan talentvolle jongeren. Het is dan ook de bedoeling jongeren de kans te geven zich te ontwikkelen zodat ze klaar zijn voor de maatschappij van morgen. Door positiviteit te verspreiden zorgen we ook voor een positieve sfeer in onze gemeente.


De jongeren zijn de toekomst van Willebroek!


Wat nieuws?

‘YoW’ wil Willebroekse jongeren helpen en begeleiden: “Met een beetje steun geraken we allemaal verder”


Vereniging Youth of Willebroek gaat jongeren ondersteunen, te beginnen met ‘studeervriendjes’

Onze focus

Ons team

RIDVAN

Voorzitter 


Ridvan Denizoglu, 21


Student lerarenopleiding basisonderwijs


ridvan.denizoglu@vzwyow.be 

ESRA

Penningmeester


Esra Ekinci, 27


Doctoraatstudente


esra.ekinci@vzwyow.be 

HATICE

Projectmanager Welzijn


Hatice Kahramanoglu, 23


Studente psychologie



hatice.kahramanoglu@vzwyow.be 

SELIN

Projectmanager Educatie


Selin Gündogan, 27


Afgestudeerd in biomedische-wetenschappen


selin.gundogan@vzwyow.be 

JONATHAN

-


Jonathan Ngunga, 18


Student toegepaste taalkunde



jonathan.ngunga@vzwyow.be

HAYAT

Ondervoorzitter


Hayat Oubram, 21


Studente criminologie


hayat.oubram@vzwyow.be 

KEZIBAN

Projectmanager Diversiteit


Keziban Yildizli, 25


Afgestudeerd in Criminologie



keziban.yildizli@vzwyow.be 

AUDREY

Secretaris


Audrey van Doorslaer, 23


Studente rechten 



audrey.vandoorslaer@vzwyow.be

SINEM

Content creator


Sinem Bilican, 20


Studente toegepaste taalkunde


sinem.bilican@vzwyow.be 

MARJANE

Projectmanager Educatie


Marjane Jouihri, 22


Afgestudeerd in sociaal-juridische dienstverlening


marjane.jouihri@vzwyow.be 

Contact